piątek, 25 marca 2011

Help for people & children = UNICEFHello :)
Dzisiaj może taki nietypowy temat , ale dla mnie bardzo istotny i ważny ! Zatem... od dawna kontaktuję się z pracownikami UNICEF , śledzę ich oficjalną stronę i stronę na fejsie :) Uwielbiam patrzeć na różnorodne zdjęcia , które dodają np. z wyprawy do Haiti czy Afryki. Są tam również urocze zdjęcia AMBASADORÓW UNICEF m.in. Artur Żmijewski , Claudia Schiffer czy David Beckham. Mam nadzieję że niebawem uda mi się nawiązać współpracę z UNICEF , a w przyszłości jedno z moich większych marzeń : ZOSTAĆ AMBASADOREM UNICEF. Pomoc jest najważniejsza! Nie możemy patrzeć na krzywdę innych obojętnie.. musimy wspierać się nawzajem , bo " Co z serc wychodzi , do serc wraca " :) Warto się nad tym zastanowić. Jeżeli chciałbyś / chciałabyś POMÓC przekazując 1% podatku , przelewając pieniążki  lub kupując produkty od UNICEF , zapraszam Cię na OFICJALNĄ STRONĘ PO WIĘCEJ INFORMACJI :
Zaczerpnęłam cztery zdjęcia z oficjalnego Facebook'a Unicef oraz dwa zdjęcia z wyszukiwarki Google. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA :
Angelina Jolie - AMBASADOR

Angelina Jolie w roli ambasadora <3


Ambasadorka UNICEF - Claudia Schiffer :)

Dziękuję za to że ktokolwiek chciał obejrzeć zdjęcia i przeczytać wpis o pomocy dla ludzi i dzieci.
Pozdrawiam :)

3 komentarze:

  1. jak to dobrze że ktoś porusza wogóle temat pomocy dla innych. ok blog .

    OdpowiedzUsuń
  2. Niesamowite,że są tacy ludzie jak Pani,którzy maja siłę zmagać się z problemami ówczesnego świata, którzy maja siłę pomagać. Sam jestem wolontariuszem i również w przyszłości chciałbym działać w szeregach UNICEF. Byłem w Afryce, dokładnie w ogarniętej wojną Somalii. I zdjęcia tak naprawdę nie oddają realizmu. Tam miliony osób, głównie dzieci, potrzebuje pomocy. My marnujemy wodę, nie dokręcimy kranu. A tam dzieci umierają z pragnienia. Z głodu.One nie marzą o kochającej rodzinie, one marzą o chlebie, o tym, aby nie czuć głodu. A często ich jedynym posiłekiem w ciągu dnia jest łyżka ryżu popijana brudną wodą. Musimy pomagać. Aby oni mogli przetrwać.

    OdpowiedzUsuń