piątek, 10 czerwca 2011

KONKURS !

cześć !
dzisiaj może taki nietypowy wpis , bo dotyczący konkursu , który dla Was przygotowałam :) Wpis będzie krótki , bo się spieszę , ale z sensem , aby do każdego dotrzeć , otóż: aby wziąć udział musicie zrobić coś , co Waszym zdaniem najlepiej zapromowałoby mój blog , np. swoje zdjęcie z dużą kartką z napisem url mojego bloga + coś dodane od siebie ;) liczy się Wasza kreatywność , zdjęcia nie mogą być bez Waszych twarzy , chociaż połowa  , ale musi być , bym uwierzyła , że zdjęcie nie jest z neta i nie jest przerobione w photoshopie :) Jeżeli macie jakieś pytania , wątpliwości , piszcie w komentarzach , a ja odpowiem. DO WYGRANIA : okulary aviatory z jasno różowymi oprawkami , autograf piosenkarki INNY ( ! ) oraz dwa zdjęcia z podpisem piosenkarki Pauli Marciniak znanej jako Paula ;) ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU ! Konkurs potrwa do ostatniego dnia czerwca. UWAGA ! PRACA MUSI BYĆ PISEMNA , TZN. NAPIS MOJEGO BLOGA NIE MOŻE BYĆ ZROBIONY KOMPUTEROWO !!!!!!!

PRACE PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA MOJEGO MAILA , w tytule wpisując
"konkurs 1"

klaudiasynarska@wp.pl

DO DZIEŁA !!!


enjoy life !
K.

6 komentarzy:

 1. W jakiej agencji byłaś w Wawie i czy tę prace można wykonać w photoshopie ? Czy trzeba wywołaś i podpisać ? "UWAGA ! PRACA MUSI BYĆ PISEMNA , TZN. NAPIS MOJEGO BLOGA NIE MOŻE BYĆ ZROBIONY KOMPUTEROWO !!!!!!!" Czyli musze własnoręcznie podpisać, a nie czcionką komputerową ?

  OdpowiedzUsuń
 2. co do agencji to pisz na priv , klaudiasynarska@wp.pl <----
  podaję ci przykład: robisz jakiś plakat , na nim umieszczasz mój blog ( jego adres www.klaudia-synarska.blogspot.com ) i coś od siebie , aby zwiększyć szansę na wygraną , jakąś rymowanke lub cos w tym stylu ;) wszystko wykonujesz ręcznie a na koniec zrób sobie zdjecie z tym plakatem i mi je wyślij ;) <--- to taki przykład.

  OdpowiedzUsuń
 3. no to trzeba się wziąć do pracy . :)

  OdpowiedzUsuń