sobota, 31 grudnia 2011

podsumowanie 2011 roku..

cześć! :)
Obecnie jeszcze trwający rok zleciał na prawdę bardzo szybko. 2011 rok przyniósł mi wiele radości jak i przeciwnie. Zaliczam go do udanych,dlaczego?,ponieważ spełniło się większość moich marzeń sprzed kilku lat,które na swoje spełnienie mogłyby czekać i czekać... ale dzięki mojej determinacji większość się ziściła..zresztą,wszystko pokazane poniżej :) 
--- 

- W styczniu wzięłam udział w światowej zbiórce WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ( WOŚP )- Szkolne wydarzenie: POŁOWINKI , które bardzo miło wspominam.


- Przed feriami zostałam zaproszona na casting przez agencję TAKO-MEDIA we Wrocławiu, na który pojechałam i tym samym spędziłam czas wolny we Wrocławiu ( + świętowałam tam swoje 15-te urodziny ).


- Postanowiłam założyć swój oficjalny blog dnia 27.02.2011r.

- Wzięłam udział w konkursie recytatorskim , gdzie wywalczyłam sobie 3 miejsce.


- Przed świętami Wielkanocnymi wzięłam udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności organizowanej przez MAZURSKIE BANKI ŻYWNOŚCI.


- Pewien dzień w MAJU był momentem przełomowym,bo spełniło się jedno z moich większych marzeń: POJECHAŁAM NA PREMIERĘ FILMOWĄ w Warszawie!


- Niedługo po premierze filmowej , moje zdjęcie z aktorem Andrzejem Młynarczykiem ( zdjęcie z premiery filmowej filmu BEAT THE WORLD.TANIEC TO MOC ) pojawiło się w gazecie TAKIE JEST ŻYCIE - po raz pierwszy pojawiłam się w gazecie,która jest sprzedawana na terenie całego kraju ! W młodszych latach odnosząc różne sukcesy muzyczne(śpiew) pojawiałam się w gazetach wyłącznie dostępnych na terenie woj. warmińsko-mazurskiego bądź tylko Giżycka.


- 13.06.2011r. z koleżankami wybrałyśmy się na letnią,amatorską sesję zdjęciową :)


- 19.06.2011r. na portalu POSZKOLE.PL pojawił się artykuł o mnie , o moim blogu i premierze filmowej , na której byłam.

- W szybkich odstępach czasu udało mi się nawiązać kilkanaście współprac z różnymi firmami m.in. PANDZIOR , JOANNA , VITALIO , SYNESIS , STYLSHOP , SKÓRZANA czy też GALERIA SiM...

- Postanowiłam sprawdzić się w roli początkującej 'dziennikarki' i przeprowadziłam wywiady m.in. z modelką Karoliną Pytlos , modelką Zuzą Walkowiak czy amerykańskim piosenkarzem Nickiem Sincklerem.


- Pod koniec lipca wybrałam się na wakacje do WARSZAWY , gdzie działo się wieleeeeee :) Poznałam wiele gwiazd , odwiedziłam studio DZIEŃ DOBRY TVN , poznałam fantastycznych ludzi , miałam okazję zobaczyć jak wygląda studio nagraniowe,zobaczyłam również jak wygląda nagrywanie programów telewizyjnych , poznałam prawdziwych mistrzów tatuażu i studio lucky seven ( pozdrawiam chłopaków :D ! ) , no i podczas pobytu w stolicy moje zdjęcie , ale tym razem z piosenkarką NATALIĄ LESZ pojawiło się po raz drugi w gazecie TAKIE JEST ŻYCIE!


Patricia Kazadi <3

z Mariną na zakupach ;)

z Januszem Józefowiczem w studio DZIEŃ DOBRY TVN

Joanna Krupa :)

Magda Gessler - w studio DZIEŃ DOBRY TVN


więcej zdjęć z gwiazdami + relacje pod tymi linkami: 


- Po powrocie z wakacji czekała na mnie miła niespodzianka , dostałam piękny szkic mojego wizerunku od jednej z czytelniczek mojego bloga-dziękuję raz jeszcze :) !


- Wzięłam udział w internetowym castingu do filmu Mój Mały Manhattan , przeszłam do 2 etapu , lecz castingu nie wygrałam.


- 29 sierpnia zostałam zaangażowana do współpracy ze światową organizacją UNICEF , co było jednym z moich celów.


- 23 i 24 września wzięłam udział w zbiórce żywności , organizowanej przez Banki Żywności , telewizję POLSAT i fundację PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM.


- W dniu 16 października br., z własnej inicjatywy przeprowadziłam zbiórkę na rzecz dzieci z Rogu Afryki ( akcja UNICEF ).


- 18 października 2011r. , moje zdjęcie z modelką JOANNĄ KRUPĄ pojawiło się po raz trzeci w gazecie TAKIE JEST ŻYCIE!
 - Od 2 do 4 grudnia brałam udział w ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI ( organizowane przez Banki Żywności )


- 20 grudnia otrzymałam podziękowanie od dyrektora generalnego UNICEF , za pomoc i zaangażowanie , z czego jestem bardzo dumna.


- 28 grudnia udzieliłam wywiadu dla portalu internetowego CEKIN.PL , który pojawi się niebawem :)
---


.. I tak przebrnęłam przez 2011 rok , mam nadzieję , że to co już jest w zamierzeniach , co ma się wydarzyć , gdzie mam być, ilu fantastycznych ludzi mam poznać .. w 2012 roku ziści się w podwójnej dawce niż w 2011r. OBY BYŁ LEPSZY! - tego i Wam życzę,byście czerpali z życia pełnymi garściami,osiągali swoje cele,nigdy się nie poddawali i walczyli o siebie! 

Klaudia

8 komentarzy:

 1. jestes jeszcze młoda ale robisz naprawde wiele:) podziwiam za determinacje

  OdpowiedzUsuń
 2. Samych sukcesow w nowym roku, wytrwalosci w pisaniu bloga oraz przetrwania w malym bagienku zwanym show businessem :) Oby 2012 byl jeszcze lepszy niz 2011!!

  Pozdrawiam cieeeplo
  Damian Kaca

  OdpowiedzUsuń
 3. a czy Twój filmik na yt można jeszcze obejrzeć? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem pełna podziwu tego co robisz! kiedy Ty znajdujesz na to wszystko czas? :) przyznam szczerze, że jestem po raz pierwszy u Ciebie, ale będę zaglądać częściej NA PEWNO!

  powodzenia!
  pozdrawiam i miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dziekuje!! myslę,ze jak się czegos bardzo chce,to wszystko można godzić i się da ! :)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń