piątek, 27 stycznia 2012

premiera klipu HONEY do "Sabotage" - GLAM CLUB 20.01.2012

cześć!
Wczoraj późnym wieczorem wróciłam z Warszawy po 11 cudownych dniach , spędzonych w gronie zajebistych ludzi :-) Mam trochę zdjęć z dwóch premier filmowych,urodzin Pauli czy z wizyt w DD TVN. Ten post poświęcę opisowi uczestnictwa w premierze teledysku Hon do SABOTAŻ , która odbyła się 20 stycznia w klubie Glam. Przyznam , że klub jest ogółem ok , tylko jak na tak huczną premierę był naprawdę za mały :( aby przejść z jednego końca w drugi koniec klubu potrzeba ok. 15 minut.. masakra :| Miałam ochotę wyjść stamtąd jak najszybciej , ale zostałam , by zobaczyć wykon Honoraty. W międzyczasie poznałam Igora - przemiły chłopak,pozdrawiam:)) Hon weszła na scenę koło drugiej w nocy , zaśpiewała z dwa utwory i postanowiłam stamtąd się po prostu zmyć razem z Paulą. Temp. sięgała koło 35*C , zaduch , masa ludzi..  na drugi raz proponuję wynajęcie większego klubu. Po występach Hon miałyśmy zrobić foto,ale nie miałam ochoty czekać w "ściśniętej" atmosferze , ale okazji będzie nie mało,także spox. Przed wejściem do GLAM ochrona dawała pieczątki z napisem "SABOTAŻ" , możecie podziwiać poniżej :P

mój tymczasowy tattooooo :)

występ HONEY


Jutro kolejny wpis+zdjęcia:)
Klaudia

11 komentarzy:

 1. Fajnie, że byłaś, widziałaś, a teraz nam wszystko zrelacjonowałaś. ;))

  Pozdrawiam. Czekam na kolejne notki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. spox :) jak są jakieś pytania co do premiery Hon , to pytajcie

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie ;) Piosenka sabotaż też ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Naprawdę", "niemało" - piszemy razem !!

  OdpowiedzUsuń
 5. na prawdę - oddzielnie, niemało - razem

  OdpowiedzUsuń
 6. "Naprawdę" - RAZEM. Schowaj swoją pewność w tej kwestii na chwilę do kieszeni i - jeśli nie dowierzasz - sprawdź po prostu w słowniku. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. zależy od kontekstu :)
  np. Stawiam na prawdę w życiu , bądź Jesteś naprawdę ładna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oczywiście - ale mój wpis dotyczył kontekstu, w jakim Ty użyłaś słowa "naprawdę” (napisanego błędnie, bo osobno) w zdaniu: „…klub jest ogółem ok , tylko jak na tak huczną premierę był na prawdę za mały…”.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli Ci się tylko na coś moje uwagi przydadzą, to super, bardzo się cieszę! Jeszcze raz pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń