niedziela, 5 lutego 2012

gossip,gossip

cześć !
Dzień zaczął się baaaaardzo,ale to bardzo miło :-) Następnie zrobiło się mega nieprzyjemnie , ale to już nie jest w moim guście,by opisywać to na forum,po prostu szkoda czasu i słów na ludzi , którzy nie mają własnego życia i próbują niszczyć cudze. Proszę Was , pamiętajcie o tych słowach " NIGDY NIKOMU NIE UFAJ " - zaufać można , ale uwierzcie mi ... nigdy nie w PEŁNI , no po prostu nie warto tego robić. Poza tym wszystko jest OK , jutro do szkoły-niestety,ale musimy dać radę :) Cieszę się , że niebawem odwiedzę salon fryzjerski i zrobię sobie wymarzoną kolorystykę na włosach,mogę powiedzieć tyle,że będą jaśniejsze o sporo tonów,niż mam obecnie. ZACHĘCAM DO GŁOSOWANIA W SONDZIE ( po lewej str. ) , o której premierze mam napisać najpierw :-) Na zachętę dwa zdjęcia z premiery filmu RÓŻA - z moją kochaną Pati ( Patrycja pracuje w telewizji POLSAT  i Mateuszem :) )

z Mateuszem :-))

z Pati <3

...

enjoy,
K.

7 komentarzy:

 1. Myśl o tym, że masz iść do fryzjera, po prostu spędza mi sen z powiek!!!!!!!!!!! Nie będę dzisiaj spać z tego powodu!!!!!!!!!!! Może nawet jutro nie będę spać!!!!!!! A może i pojutrze... No taki news!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widze tu całe morze ironii :D
   czy nie lepiej tu nie zaglądać i nie pisać takich durnych komentarzy które sa po prostu zbędne ?
   Klaudia dzieli się z nami swoim zyciem i tym co robi, skoro idzie do fryzjera to pewnie wstawi zdjęcie 'po', tym samym przygotowuje nas pewnie na 'mały' szok ^^.
   nikt nie każe Ci tutaj wchodzić, czytać a tym bardziej pisać.
   lepiej siedź cicho i zajmij sie swoim życiem.

   Usuń
 2. To nie śpij jak to dla ciebie nowość !czy ty wogóle wiesz co to fryzjer ??

  OdpowiedzUsuń
 3. Hey :) Na czym polega Twoja współraca z UNICEF'em?
  Pozdrawiam,
  Joanna z www.violinstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://cekin.pl/moda-kazdej-z-nas/wywiad-z-klaudia-synarska-mloda-blogerka-o-wielkim-sercu-1518 zachecam do przeczytania wywiadu,jest tam pytanie co do wspolpracy z UNICEF :)

   Usuń
 4. używasz zalotki ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba nie wie co to jest ze nie odpisuje

   Usuń