sobota, 4 lutego 2012

Paula's bday party - home&club

cześć :) !
Na początku chcę zachęcić do GŁOSOWANIA w sprawie premier filmowych SZTOS 2 vs. RÓŻA ( po lewej stronie! ). Dzisiaj wrzucę kilka zdjęć z urodzin Paulity - tych prywatnych jak i publicznych w klubie MASKA. Mogłabym dużo opowiadać,ale skrócę opowieść:  urodziny były mega. Dużo śmiechu , humoru , muzyki , ciekawych akcji no i sporo ciekawych ludzi. Fajnie było poznać ciekawe osobistości,móc wymienić się wrażeniami,planami,doświadczeniem życiowym. Na prywatnym przyjęciu były takie akcje,że lepiej nie opowiadać z uwagi na to,że wchodzą na ten blog również młodsi czytelnicy. W klubie MASKA ,Paula dała swój występ ( był serio genialny,owacje na stojąco,prośby o bis,pochwały z każdej strony..) , wykonała kawałek Alicii Keys,a przygrywał jej Wawrzyniec Prasek.  Muzyką kierował DJ TKACZU ( mistrz ! ) , obok jego 'didżejki' był laptop Paulity,z którego korzystałyśmy :D hahahaha nie ma to jak net w klubie. Później zauważyłam,że wbili koledzy z private party  - no i zaczęło się najlepsze.. ale to zostawię dla siebie ;) Podsumowując: imprezy były baaaaardzo udane,na lepszych jeszcze nigdy nie byłam,ale myślę,że będę. Żałuję,że nie porobiłam więcej zdjęć.. z kolegami , którzy rozkręcili impreze na maksa. Ale to co planuję na wakacje.. zadziwi - nie tylko czytelników bloga :-) Mam więcej zdjęć,ale nie wszystkie nadają się do upublicznienia,więc dodaję tylko kilka:

z solenizantką i Pati :*

Kasia <3

MASKA :)

po imprezie w klubie MASKApo wyjściu z klubu,po imprezie.. Krakowskie Przedmieście było przepiękne! cudowny śnieg , oświetlenia..


Jeżeli są jakiekolwiek pytania,można zadawać w komentarzach pod tą notką(tylko z sensem..)
K.

18 komentarzy:

 1. kiedy zdjęcia z p. Danielem ?

  OdpowiedzUsuń
 2. były jakieś gwiazdy, jakie ??

  OdpowiedzUsuń
 3. z tego co widziałam to zespół PEWEX,Ania Samusionek,jakis aktor z Na Wspólnej i inni aktorzy-ale nazwisk nie kojarze,bo kolega ich rozpoznał :)

  zdjecie z Danielem Olbrychskim juz niedlugo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał !Super zdjęcia !Pozdrawiam serdecznie autografy-niki :**

  OdpowiedzUsuń
 5. A Ty nie powinnaś trochę schudnąć?

  OdpowiedzUsuń
 6. czy dzięki blogowi zyskałaś jakiś znajomych

  OdpowiedzUsuń
 7. i jak wyglądają wasze stosunki ?

  OdpowiedzUsuń
 8. mogłabym przeprowadzić z tobą wywiad przez gg ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale w jakim celu? muszę wiedzieć z kim mam do czynienia i w jakim celu moje wypowiedzi zostaną wykorzystane, pisz na maila jak coś

   Usuń
 9. na którym zdjęciu miałaś blond wlosy ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. owe zdjęcie nie jest już dostępne :)

   Usuń
 10. zazdroszczę Ci. ;*

  super.;D

  OdpowiedzUsuń
 11. nadkładasz sam fluid ?
  czy sam puder ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nakładałam zawsze sam podkład ,a teraz kiedy dostałam na urodziny świetny sypki puder-po nałożeniu podkładu,pędzlem nakładam także odrobinę owego pudru,by zmatowić delikatnie twarz :)

   Usuń
 12. mam jedno pytanko: Jak dostajesz się na te wszystkie premiery i tego typu imprezy bądź bankiety itp. ?

  pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń